Leden 2009

5.1.09 - my Diary

5. ledna 2009 v 20:47 | ♥Sakura-cherry♥ |  →já-různé←
Hello my BIG love! Taagže bločínek Sakura-cherry je o5 v provozu a ted už tedy opravdu! Začala jsem změnou layku! Ptže na tamten jsem se už nemohla koukat je sice pěkný, ale už okoukaný! xD A tak je tu tenhle! :) Doufám, že se máte hezky! Přeji Vám štastný nový rok.. a doufám, že jste měli bohateho ježíška :D Už zítra tu začnou přibývat články jako o živutek..

5.1.09 20:30 - spagetty xD sníížkuje
domááácíPhotobucket - Video and Image Hosting něco an nwm coonline.gif image by spookys-graphix on-line webííky naladiška ujde
domaa

Jomk, taGže.. Mám vám toho tolik co vyprávět, ale dnes to už určitě nestihnu.. To víte moje mamka ma dneska good naladičku a musim s ní povině čučet na anglickej film.. :D ajinu sice celkem ovládám, ale poslouchat v ní 3hodinovej filmík to faktys nemusim :D Nomk, ale abych se dostala k organizačním věcičkam zde. Zítra se pokusím nějak předělat menu ;) Rubričky se nezmění jen to upravím, no pak taky dělám další new ikonku, aby ladila k laýku a rozhodopádně přidavat články.. zítra už vám sem taky napíšu co se za poslední dníky stalo a ták :) Oběhnu si svá Sbíska, kterým bych se chtěla milionkrát omluvit, že jsem ted na jejich bločíky nechodila.. nejspíš budu mít co dohánět. Jeden z problému, který mě bude zdržovat je school (škola xD) Budeme td psát pořád nějaké písemky.. je po prázdninách a nevěřilibyjstě, že už nam učitelé nasolí ukoly. :D hruza.. no.. :) taky vám sem cu dat fotenky z venku.. byla jsme tolikrat venku a byla hrozná psina ;) Akorat memu ošklivému ksichtíku se nesmíte smat! :D ptže vypadam jak no raději nekomentovat :) TagŽ zítra slibuju a to nasvou kuži xD že se ozvu a vyplním ukoly, které jsem si naložila :D také zítra mame 2hodinovku Tv a jdeme ven.. :D se klouzat, prý abychom užili sněhu, když tak krásně napadl.. no jasněě... mužu se rovnou rozloučit se svou vyžehlenou hlavičkou, pač já a makii a ještě kačwíí a ostatní holčiny.. hlavně teda my s makii jsme hrozní pakůůňci.. zrovinka dneska mě makii stihla ve snížku vyvalet nejmín 100x :D kašlu na vyžehlený háro :D Psina 4ever.. :) těším se na vás zlatíčka :-* Vaše Sakča-cherry.. (mimochodem kupodivu plná života do bločkaření xD)