→vyhodnocení pro Botan-chan←

6. března 2008 v 16:18 | ♥Sakura-cherry♥ |  → testy ←
Jsem mocínek zvědavá, zda se ti mé vyhodnocení bude líbit .D Uvidíme, kdyžtak plsky písni do komíčků kuju..
tvé jméno: Botan-chan
Hodnost: Akatsuky
Vesnice: Konoha
věk: 12
Takto vapdáš:
více pod perexkem :)

Příběh: Patříš do vesnice ukryté v listí.. čili "Konoha" Jsi normální děvče z této vesnice, ale přeci jen je na tobě něco zajímavého.. A to je, že v sobě ukrýváš démona "Shukaku" zatím to nikdo neví, až na Akatsuky, ale ty tušíš, že se to lidi brzy dozví a z vesnice tě vyženou a toho jediného se ty obáváš... Tvá minulost byla až do TEĎ normální, ale ty prostě víš, že se vše změní, jakmile se lidé dozvědí o tvém démonovi, kterého ukrýváš v těle.. Chtělabyjsi patřit mezi Akatsuky, ale ty zajímá jen démon, kteréo máš.. Moc trénuješ, abyjsi zesílila a Akatsuky si tě začali všímat jako osobnosti a ne jako figurýnky, která nisí poklad.. po nedlouhé době.. opravdu zesílíš.. je ti zatím jen 12, ale síly máš mnoho.. dostala jsi misi, která nese ukol, aby jsi se vydala zachránit písečného Kazakageho Gaaru.. bohužel.. gaara byl unesen Akatsuky.. Ty jsi, ale i přez to šla! .. Když jsi dorazila spolu s týmem do kterého tě prozatím přiložili.. čili se Sakurou.. sasukem a Narutem.. na místo, které bylo určeno.. Všechny jsi velice mile překvapila.. Dostala jsi se do jeskyně velice brzy.. A jelikož jsi byla i s Narutem, který v sobě má také démona Akatsuky se to velice hodilo, ale byl háček v tom, že se do tebe jaksi zakoukal Sasor.. ale nebyl jediný.. také i Tobi.. Když se otevřela skála všichni stáli před ní.. ty jsi na ně koukala jako pytel rozšláplých branvor.. protože ty jejich milostné pohledny no.. Ale co.. tobě se také líbili, ale jaksi byli krapet starší.. pak začala hádka.. mezi Akatsuky.. každý se dohadoval uplně jinak.. mezitím se ostatním tvým kamarásdům povedlo získat zpět Gaaru.. Pak se běželi schovat.. Nakonec jsi se stala jedním z akatsuky.. To bylo obré pro tebe a tvůj sen, ale ne pro tvé přátele z vesnice.. Všem to bylo moc líto.. mrzel je tvůj odchod z Listové a to zejména saie a Sasukeho.. co se týká kamarádek moc to mrzelo tvou nejlepší TenTen.. ale ovšem nebyla jedniná také Neji, Lee a co teprve Naruta.. Nakonec jsi se ale stala nejlepším členem Akatsuky.. byla jsi moc oblíbená... ale s kamarády z listové jsi přátelit nepřestala jelikož jsi se pozdeji stala i velitelkou Akatsuky.. na nikoho z listové už Akatsuky nesáhli.. byl to prostě Happy end.. :)
Co na tebe říkají...
Sasuke: Je opravdu moc hezká a také milá a chytrá.. škoda, že nezůstala s námi, ale..
naruto: o ty Sasuke máš o odchodu co říkat! zrovna Ty jo..! Je moc kráásná ♥♥
Sakura:Je milá, ale co se týká jejího odchodu..to je její volba.. myslím, že pro sebe určitě udělala správně!
TenTen: Jo s tím souhlasím.. když si myslí, že je to tak správně.. je to na ní, ale je opravdu suprová je to moje nejlapší kamarádka.. a to doslovně.. můžu ji říct uplně vše!
Neji: Ano.. je milá, hodná a chytrá také.. Má spoustu dobrých schopností.. A nesmím zapomenout, že je moc hezká..♥♥
Tenten: Neji? A já já jsem také hezká? No já jenom jestli.. no..
Sai: Je dobrá.. Hodně trénuje a to se mi na ni líbí.. mám ji rád.... ovšem.. jako kamarádku samozřejmě xD
Gaara: Mm.. jsem ji vděčný za pomoc záchrany .. je milá a hodná, ale s tou krásou bych to moc nepřeháněl! x))
Akatsuky: Ty víš houbelec o tom, co je hezké.. náádherná je prostě užasná.. a jak je chytrá a silná.. no užasná..
Celkově Listová: Je to naše dobrá bývalá členka vesnice.. patří mezi nejoblíbenější ninji :)
celkové hodnocení?! ↓
Vyklouzla jsi jako nejuznávanější ninja mladší kategorie.. všichni tě mají moc rádi a všichni si o tobě myslí samé dobré věci.. ovšem.. o démonovi ještě nic nevědí.. později se to dozví, ale nic se nemění.. pořád jsi velmi oblíbená .. nezáleží na tom co nosíš, ale kdo jsi ty! A kým jsi ty!.. :)
tak.. snad se ti mé vyhodnocení líbilo x)) pápíQ Sakura-cherry :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti mé vyhodnocení?

jj a mocinky ;) Vážně super xD 72% (18)
nn 28% (7)

Komentáře

1 Botan-chan Botan-chan | Web | 6. března 2008 v 16:42 | Reagovat

jeee sugoi

P.S.:Nechces spriatelit?

2 Botan-chan Botan-chan | Web | 6. března 2008 v 17:01 | Reagovat

mne mozes dat ryuzakinka a co chces ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.